Меблі для дому

Меблева фабрика «Акант» є виробником корпусних меблів на замовлення в Тернополі. Працюючи більше 20 років на тернопільському ринку меблів, ми здобули цінний досвід під час роботи з нашими клієнтами щодо виготовлення меблів таких напрямів: меблі для кухні у різних стилях, меблі та ліжка для дитячої та спальної кімнати, гардеробні, шафи-купе та інші меблі для дому. Тернопільські меблі «Акант» - це стиль, це оригінальність та затишок у вашій оселі поєднаний з оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Виготовляючи корпусні меблі ми використовуємо лише якісну фурнітуру та плитні матеріали вітчизняних та іноземних виробників, які проходять обробку на сучасному європейському обладнанні. Завдяки цьому поєднанню ми гарантуємо, що наші меблі на замовлення є надійними та довго служитимуть вам та вашій оселі.

Фабрика «Акант» одна з небагатьох, яка виготовляє меблі з натурального дерева, а саме: дерев’яні ліжка, столи та стільці, міжкімнатні двері тощо. Основні види деревини, які ми використовуємо, є сосна, бук або дуб, що також залежить від побажань клієнта.

Наші спеціалісти безкоштовно нададуть вам професійну консультацію, проведуть заміри, спроектують ескіз меблів на комп’ютері, що дозволить не лише оцінити ваш проект зі сторони, але й підрахувати точну вартість. Також ви можете звернутися до нас з вашими ескізами чи фото і ми постараємося максимально точно та ефективно відтворити вашу ідею. Нам важливо, щоб час, проведений з нами був потрачено не марно і ви отримали задоволення при плануванні облаштування вашої оселі.

На нашому сайті ви маєте можливість оглянути каталог наших виробів. Купити меблі на замовлення в Тернополі ви можете зателефонувавши на один з наших номерів, або ж завітайте у наші салони, де ви також маєте можливість оглянути виставку меблевих виробів “Акант”.

Рекомендуємо
Як вибрати меблі для кухні? На що звернути увагу при виборі кухні?
Кухня - це, мабуть, одне з найважливіших місць у будинку, де сучасна людина проводити досить багато часу. Щоб кухня була затишною і зручною, її необхі ...»
08.04.2014
Кутові шафи-купе
Кутові шафи-купе виготовляються переважно з ЛДСП - ламінованої деревинно-стружкової плити. Найважливішим конструктивним елементом шаф-купе є механізм ...»
18.02.2015
Як обійтися без настінних шафок в кухні
У кухні всі намагаються встановити якомога більше шафок різного плану, бо бояться, що не вийде все розмістити, як слід. Але після знайомства ...»
13.07.2015