Передпокої

Передпокій – важлива частина інтер’єру вашої оселі. Адже перше, що бачать гості у вашій оселі, є саме прихожа та меблі, які там розміщені. Саме вони складають усе враження про вашу домівку. Тому облаштування коридору потрібно продумати дуже ретельно, зробити так, щоб меблі для передпокою відповідали усім вашим вимогам.

Перш за все, прихожі грає роль гардеробу для зимового одягу, одежі гостей, взуття тощо. Розміщення шафи купе у прихожі буде ідеальним варіантом. Перевагою цієї шафи є її двері, які розсуваються, тим самим економиться багато місця. Шафа повинна бути досить містка, щоб розмістити не лише свій одяг, але й дати можливість гостям повішати пальто, покласти головний убір тощо.

Якщо у вашій прихожі достатньо місця, звичайно можна собі дозволити розміщення простої шафи та інших елементів прихожої, такі як комод, тумби тощо. 

Завжди перед виходом на роботу, прогулянку ми одягаємося та оглядаємо себе. Розміщення дзеркала у прихожі є необхідністю. Не важливо де саме - на стіні, чи на дверях шафи купе, воно повинно бути комфортним для того, щоб оцінити свій вигляд перед виходом. 

Якщо ви не знаєте де купити прихожі Тернопіль, завітайте в наш салон. У салоні меблевої фабрики «Акант» вам допоможуть змоделювати свій індивідуальний варіант меблів для передпокою із різноманітних матеріалів. У нас ви можете придбати функціональні і красиві моделі для коридору, укомплектувавши їх різноманітними елементами — шафами-купе, відкритими і закритими вішалками, антресолями, тумбами для взуття, поличками, і дзеркалами.

        

 

У цій категорії немає товарів.