Вітальні

Вітальня вважається кімнатою, де ви в основному відпочиваєте та розслабляєтеся після важкого робочого дня. Іншою важливою функцією даної кімнати є приймання гостей. Особливістю вітальні є її просторість та комфорт.

Звичайно, планувати меблі у вітальню необхідно саме - дивану, крісел тощо. Обираючи матеріал, з якого м'які меблі виготовленні, переконайтеся, що вам зручно і комфортно на ньому сидіти та лежати. Відтінок повинен доповнювати загальний дизайн кімнати.

Наступним кроком буде вибір корпусних меблів, а саме стінки для вітальні, тумби та шафки. Зазвичай на стінках розміщуються телевізори, тому необхідно визначитися з її розміщенням з метою максимально комфортного перегляду телепередач.

Вітальню можна довершити тумбами та шафками, в яких будуть зберігатися ваші особисті повсякденні речі, книги, журнали тощо. Якщо ви полюбляєте читати, неодмінним елементом буде висока лампа, яка можна розмістити біля дивану.

Завершенням планування вітальної кімнати буде вибір стола та стільців, на яких саме ви будете приймати гостей. Потрібно пам'ятати про збереження простору у вітальні, тому стіл повинен бути не занадто великий. Існують різні моделі розсувних столів, які вирішать саме цю проблему. Стільці підбираються по стилю та матеріалу до столу.

Якщо ви не плануєте часто мати гостей, доречним буде замовлення журнального столика, який можна поставити біля дивану. Він не повинен бути високим та громіздким, в основному він призначений для того, щоб випити чашку кави, чаю, переглянути журнал тощо. Купити меблі у вітальню Тернопіль ви можете в нашому салоні фабрики меблів "Акант", наші менеджери допоможуть вам визначитися з матеріалами та фурнітурою, нададуть якісну консультацію та безкоштовно обрахують ваше замовлення.

 

 

У цій категорії немає товарів.