Сортування:
Показати:
Вид: список сітка

Дитячі меблі

Які купити меблі у дитячу кімнату - з цим питанням досить часто мають справу молоді сім’ї, які очікують первістка, чи які переїхали у нову домівку або ж мають бажання змінити інтер’єр певної частини своєї оселі. Наскільки відповідальним є це рішення, адже вирішуючи, як облаштувати кімнату вашого пуцьвірінка, вам потрібно врахувати також смаки дитини - її хоббі, улюблений колір, можливо навіть улюблений фільм чи супергерой. Дітлахи повинні відчувати затишок у своїй кімнаті, яка буде не лише безпечним місцем для ігор, але й спокійним та затишним для навчання та сну. Вибір дитячих меблів залежатиме також від того, чи хлопчик це, чи дівчинка, їх віку та скільки дітей буде у кімнаті.

Безпека понад усе - меблі повинні бути комфортними у користуванні для дітей, щоб зручно розмістити їхні іграшки, одежу та навчальні матеріали. Водночас, у дитячій кімнаті Тернопіль повинно бути достатньо вільного місця для забав.

За бажанням батьків, дитині можна зробити сюрприз, оформивши кімнату тематично - у морському стилі, з ліжком-автомобілем або шпалерами їх улюбленого мультфільму тощо. Якщо малечі більше 6 років, виникає необхідність замовити комп'ютерний стіл для навчання.

Проста шафа чи шафа-купе - ще одне важливе питання, в якому потрібно врахувати думку дітей. Перевагою шафи-купе є можливість розміщення на дверках великих візерунків, малюнків (в тому числі на дзеркалах) що неодмінно сподобається малечі. Однак найважливішим елементом у дитячій кімнаті є ліжко, що є запорукою здоров'я та спокійного сну не лише дитини, але й батьків. Дитячі ліжка у Тернополі можуть бути виготовлені як з ДСП, так і з натурального дерева, перевагою якого є, незважаючи на вищу ціну, його екологічність. У випадку дитячої кімнати невеликих розмірів, найкращим рішенням буде розміщення ліжка-трансформера (для прикладу технологія Hafele Tavoletto, ліжко трансформується у робочий стіл), що зекономить місце у дитячій та буде впринципі цікавим для дітей.

Двоярусні дитячі ліжка у Тернополі використовуються звичайно в тому випадку, якщо між дітьми не велика вікова різниця. Очевидною перевагою такого ліжка є також економія простору в кімнаті, також воно є чудовим місцем для дитячих ігор.

Спеціалісти фабрики меблів “Акант”, проектуючи дитячі меблі в Тернополі, перш за все піклуються про безпеку та надійність своїх виробів. У наших можливостях виконати найсміливіші забаганки наших клієнтів, використовуючи лише якісні та сертифіковані матеріали і фурнітуру. Робити наших дітей щасливими значить й робити наш світ добрішим, і наш колектив безповоротно йде до цієї мети.