Виберіть підкатегорію
Сортування:
Показати:
Вид: список сітка

Меблі для спальні

Спальня, ймовірно, є найбільш універсальною та відвідуваною кімнатою у вашому домі. Це не тільки місце, де ви відпочиваєте від напруженого дня, але й місце, де ви одягаєтеся та зберігаєте ваш одяг. Оскільки кімната є багатофункціональною, виникає необхідність максимально комфортно облаштувати її меблями.

Ліжко - невід'ємний предмет меблів в будь-якій оселі, головна функція якого - забезпечення якісного та повноцінного відпочинку. Чому варто обирати саме спальні ліжка з натурального дерева? Перш за все, це природній матераіл, який не містить жодних шкідливих речовин та забезпечить Вам спокійний сон. Також дерево легко піддається обробці, що дозволяє зробити Ваш виріб унікальним. Двоярусні ліжка для дитячої кімнати також виготовляються на замовлення.

У нас ви можете купити у нас спальні ліжка в Тернополі з різних порід деревини: сосна, бук та дуб. Додаткові опції для ліжок - підйомний механізм, ламелі, ніжки, шухляди.

Тумби є важливою необхідністю, адже на них ви можете помістити лампи, ваші особисті речі, книги тощо. Далі, оцініть ваші потреби зберігання одягу та розмір гардеробу. Комоди та інші шафки зазвичай необхідні для зберігання косметики, парфумів тощо. Встановлення дзеркала на комод, або ж настінного дзеркала "завершить" вашу спальню.

Шафи-купе у спальні виконують функцію зберігання більшості вашого гардеробу, а отже шафа повинна бути достатньо місткою та простою у використанні. Важливо визначитися з декором дверей шафи-купе, щоб зберегти єдиний та неповторний стиль вашої спальні.

Меблева фабрика «Акант» виготовляє меблі для спальні, спальні гарнітури, спальні ліжка з натурального дерева за індивідуальним замовленням. При цьому ми врахуємо усі ваші побажання і особливості помешкання.

При виготовленні меблів для спальні ми застосовуємо різноманітні матеріали — натуральне дерево, комбінацію ламінованого ДСП, постформінгу чи МДФ, що дозволяє нам створювати меблі різних цінових категорій. Також ми можемо запропонувати різноманітні конструктивні та кольорові рішення ваших меблів. Словом, зробимо все, щоб ваші сни у новій спальні були найсолодшими, а відпочинок — максимально комфортним.