Кухні

Кухня завжди була серцем нашої домівки, тією частиною, де ми не лише займаємося приготуванням їжі, але й «прокидаємося» щоб почати новий день, місцем для спілкування за чашечкою кави, прийому гостей тощо. Кухонні меблі повинні поєднувати в собі красу та функціональність, надійність та якість, підібрану індивідуально для кожної сім’ї. Кухні у стилі модерн, класика, хай-тек або ж кантрі - фабрика «Акант» здатна втілити в реальність будь-яку забаганку нашого клієнта. Проектуючи кухню, ми раціонально використовуємо увесь простір кімнати, де кожна шафка, тумба та поличка виконуватиме своє призначення та буде невід’ємною частиною інтер’єру вашої домівки. Лише на наших кухнях приготовлена їжа є найсмачнішою, а сам процес приносить неймовірне задоволення, Кухні на замовлення від фабрики меблів «Акант» - це поєднання ергономіки та краси.

Виготовляючи кухонні гарнітури ми використовуємо плитні матеріали найвищої якості (Е-1). Наші кухні Тернопіль можуть комплектуватися фасадами з плівочного МДФ, постформінгу або ж масиву сосни, бука чи дуба. Не менш важливим є вибір кухонної стільниці – з термо- та вологостійкої плити, штучного каменю чи натурального дерева.

Завдяки наявності професійного європейського обладнання, усі фасади та плити проходять якісну обробку, ми можемо гарантувати надійність та довговічність наших виробів. Наші кухні можуть укомплектовуватися побутовою технікою, змішувачами та мийками відомих брендів. Великий вибір фурнітури дозволить втілити в реальність кухню вашої мрії. Також у нас ви можете замовити кухонні кутки, столи та стільці з натурального дерева. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати усі необхідні матеріали, визначитися з відтінками та спроектують ваш виріб на комп’ютері, що дозволить оглянути кухню перед виробництвом та точно обрахувати її вартість.

У нашому інтернет-магазині ви маєте можливість оглянути зразки кухонних меблів на замовлення від фабрики “Акант”. Якщо ж ви знаєте чого хочете, завітайте у наш салон з вашими ескізами чи фотографією кухонних меблів у Тернополі і ми максимально точно відтворимо ваше бажання.

Рекомендуємо
Як вибрати меблі для кухні? На що звернути увагу при виборі кухні?
Кухня - це, мабуть, одне з найважливіших місць у будинку, де сучасна людина проводити досить багато часу. Щоб кухня була затишною і зручною, її необхі ...»
08.04.2014
Як обійтися без настінних шафок в кухні
У кухні всі намагаються встановити якомога більше шафок різного плану, бо бояться, що не вийде все розмістити, як слід. Але після знайомства ...»
13.07.2015
Кухня з натурального дерева
При плануванні оновити кухню, або ж придбати нову, Вам потрібно визначитися з матеріалом для кухонних шафок. Ви можете обрати ДСП, переваги якого є не ...»
27.02.2016