Плитні матеріали

Меблева фабрика "Акант" займається послугами розкрою та крайкування меблевих плит з 2010 року. На сьогоднішній день у нас є найпотужніше обладнання в області з обробки ДСП, МДФ та меблевих фасадів - пильний центр Holzma та крайкувальник SCM Stefani з полірувальним вузлом, завдяки цьому наша фабрика гарантує вам якісну порізку і кромкування в Тернополі.

Які послуги ми надаємо:

-  ​порізка меблевих плит (складських і привізних) ДСП, МДФ, HDF, OSB, фанери, стільниці, акрилові панелі тощо;

-  кром​кування ПВХ, ABS (клей-розплав та ПУР кромкування);

-  виготовлення овалів та криволінійних деталей на ЧПУ обладнанні, їх кромкування;

-  зрізи, зарізи;

-  наростка (зрощування 2-3 деталей);

ЗАМОВИТИ ПОРІЗКУ ТА КРОМКУВАННЯ ОНЛАЙН 

Користуючись цим сервісом ви економите свій час, так як можете вдома зробити розкрій потрібної вам плити, для цього потрібно знати тільки її формат. Також у сервісі ви можете позначити сторони кромкування і будете знати необхідну кількість крайки на ваше замовлення.

ВАЖЛИВО! Для деталей з додатково обробкою користуйтесь позначками, з метою щоб в цеху їх відібрали під час порізки і вчасно виконали обробку деталей: "ОВАЛ" - для звичайних овалів, "ЗРІЗ" - для одинарних зрізів під кутом, "ЧПУ" - для криволінійної обробки, "НАРОСТКА" - для деталей які зрощуються (для наросток до чистого розміру деталей додавайте 10мм для обгонки до кожної сторони і якісного кромкування).
Для підтвердження вашого розкрою та подачі замовлення в роботу, будь ласка зателефонуйте нашому менеджеру -  (067) 352-30-75.

Умови ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ

Прайс на ДСП Swisspan та Krono Україна, МДФ

Прайс на послуги