Натуральне дерево

Дерев'яні кухонні фасади завжди вважалися символом достатку та багатства. Дерево, що використовується для кухонних фасадів, є природнім елементом, який не містить шкідливих домішків і є екологічно-чистим матеріалом. Кухня, оформлена такими фасадами, буде дарувати атмосферу затишку та спокою. Деревина має ряд переваг над іншими матеріалами - міцність, що відкриває великі можливості для обробки дерева на верстатах, довговічність (збереже первинний вигляд фасадів впродовж багатьох років). Механічне пошкодження відносно легко можливо замаскувати чи зашліфувати.

Наше підприємство займається виробництвом кухонних фасадів в м. Тернопіль з таких видів деревини - бук, сосна, вільха та дуб. Доступна велике різноманіття фрезерувань та відтінків, що дозволить зробити вашу кухню оригінальною та неповторною. Завдяки наявності потужного обладнання, ми маємо можливіть виготовляти 3D візерунки на дерев'яних фасадах. Наші спеціалісти нададуть вам професійну консультацію при виборі як меблевих фасадів так і самого кухонного гарнутуру. Є можливість замовлення дерев'яних фасадів не лише за нашими зразками, але й за вашими ескізами, фотографіями тощо.

Скачати: Прайс-лист, Буклет (основні види фасадів)


Для замовлення дерев'яних фасадів Тернопіль завітайте у наш салон за адресою с. Великі Гаї, вул. Галицька, 44а, тел.: (0352) 49-00-95, 067-352-30-75.

У цій категорії немає товарів.