Сортування:
Показати:
Вид: список сітка

Стільці

Стілець є не лише частиною обіднього столу, але й кухні чи вітальної кімнати. При виборі стільців, комфорт є ключовим моментом.Залежно від ваших потреб та смаку, обирається форма, забарвлення та обшивка стільця. Важливо, щоб стільці відповідали стилю обіднього столу.

Скільки стільців потрібно купити?
В основному кількість стільців залежить від кількості членів вашої сім'ї, а також від розміру вашого столу. Невеликий столик може включати в себе чотири стільці, в той час як для більшого знадобиться від шести до восьми. Якщо у вас ще немає столу, подумайте скільки насправді вам необхідно буде, і наскільки дозволить простір у кімнаті. Також корисно буде докупити декілька додаткових стільців на випадок, якщо вам потрібно буде розмістити більше гостей за столом.

У нашому магазині "Акант" ви маєте можливість замовити стільці для обіднього столу на будь-який смак, будь-якої форми та дизайну. Усі стільці виготовлені з натурального дерева - бук. Є можливість забарвлення стільця у відтінок яблуні, горіх лісовий, венге, беж та білий, а також великий вибір тканин для обшивки.

Замовити стільці у м. Тернопіль ви можете на нашому сайті "Акант".
Тел.: (0352) 26-73-15,  (067) 352-30-75,  (050) 339-54-39 
Адреса: м. Тернопіль, вул. Злуки, 53
с. Великі Гаї, вул. Галицька, 44а