Виберіть підкатегорію
Сортування:
Показати:
Вид: список сітка

Столи та стільці

Серед усіх предметів вдома обідній стіл повинен бути одним з найбільш функціональних. Він повинен служити в якості місце для сніданків, сімейних обідів та вечерь, святкувань, гостей тощо - обідній стіл відіграє надзвичайно важливу роль у повсякденному житті. Обираючи обідній стіл, продумайте його розміщення у кімнаті, а також врахуйте відповідність до дизайну інших меблів. 

Стілець є не лише частиною обіднього столу, але й кухні чи вітальної кімнати. При виборі стільців, комфорт є ключовим моментом.Залежно від ваших потреб та смаку, обирається форма, забарвлення та обшивка стільця. Важливо, щоб стільці відповідали стилю обіднього столу.

Скільки стільців потрібно купити?
В основному кількість стільців залежить від кількості членів вашої сім'ї, а також від розміру вашого столу. Невеликий столик може включати в себе чотири стільці, в той час як для більшого знадобиться від шести до восьми. Якщо у вас ще немає столу, подумайте скільки насправді вам необхідно буде, і наскільки дозволить простір у кімнаті. Також корисно буде докупити декілька додаткових стільців на випадок, якщо вам потрібно буде розмістити більше гостей за столом.