Шафи-купе

             

          

    

Вічна проблема наших людей – велика кількість речей, одежі, взуття, головних уборів та потреба у їх зручному та охайному зберіганні. Не лише нам, самому Наполеону не подобався безлад в офіцерських казармах, і за його наказом солдати почали зберігати одяг за ширмою. Однак лише у минулому столітті людство дійшло до «революційного перевороту» у сфері зберігання речей – каліфорнійці поставили двері на монорейку, що змусило їх відкриватися не на себе, а в сторону. В Україні, як завжди із запізненням, шафи-купе з‘явилися в 90-х роках, а пік їх популярності припав на 2000-і. Людям подобалася нова технологія, яка має очевидні переваги над простою шафою, оскільки не потребує додаткового простору для користування цим меблевим виробом, особливо у вузьких передпокоях.

Основною характеристикою шафи-купе повинна бути її функціональність для зберігання вашого гардеробу, взуття тощо. Зазвичай шафу-купе виготовляють на замовлення, адже кожен клієнт повинен визначитися, звичайно, з допомогою спеціаліста, щодо наповнення, розміру та матеріалами, щоб шафа максимально підходила вашим вимогам.

Яку купити шафу-купе в Тернополі залежить також від кімнати, в яку потрібно її розмістити. Шафи купе для прихожої повинна бути максимально місткою як в ширину, так і в глибину, адже ми звикли у ній зберігати наш зимовий верхній одяг і також розміщуємо одежу гостей. Розташуйте на дверях шафи дзеркало, щоб при виході з домівки бути переконаним, що виглядаєте неперевершено. Пріоритетним є встановлення гардеробної штанги для вішаків або гардеробного ліфту для комфортного зберігання верхнього одягу. 

Шафа купе у спальню повинна відповідати вашим вимогам відносно наявної одежі, використання алюмінієвого профілю необхідне для безшумного пересування дверей шафи Тернопіль. Невід‘ємною опцією для декого може бути встановлення прасувальної дошки та самої праски, оскільки дуже зручно після прасування відразу скласти одежу на своє місце. Для дитячої кімнати двері шафи-купе зазвичай оформляють різними візерунками, малюнками, що робить виріб неповторним та унікальним. Звичайно, малечі також потрібно достатньо простору в шафі щоб зберігати іграшки або ховатися від товаришів та батьків.

Працюючи 20 років на меблевому ринку, Спеціалісти фабрики меблів «Акант» знають, що потрібно нашому клієнту. Шафи купе кутові, прямі, з ДСП, МДФ чи натурального дерева, з фрезеруванням, візерунком чи малюнком – у наших можливостях все. Для виробництва шафи купе Тернопіль у нас доступний великий вибір сертифікованих якісних матеріалів та фурнітури, що забезпечує нашим шафам міцність, довговічність та безпеку у користуванні. Наші спеціалісти допоможуть Вам з вибором та спроектують виріб на комп‘ютері, що дозволить побачити й оцінити його перед виробництвом. Ви можете оглянути каталог шафи купе Тернопіль ціна у нас на сайті.

У цій категорії немає товарів.
Рекомендуємо
Кутові шафи-купе
Кутові шафи-купе виготовляються переважно з ЛДСП - ламінованої деревинно-стружкової плити. Найважливішим конструктивним елементом шаф-купе є механізм ...»
18.02.2015
Як вибрати шафу-купе?
Шафа-купе - це вид корпусних меблів, особливістю якої є розсувні двері. Цей предмет інтер'єру є одним з найбільш використовуваних у наших домівках. Во ...»
01.03.2016