Металопластикові вікна та двері

Підприємство «Акант» виготовляє металопластикові конструкції: вікна, двері, балкони, лоджії, офісні перегородки, тамбури, і т.і., із ПВХ профільних систем:

трикамерного і чотирикамерного профілю Schon (Україна);
- чотирикамерного і п'ятикамерного профілю WinTech (Німеччина).

Ми виготовляємо різноманітні металопластикові системи від простих до складних: стандартні, аркові, фігурні. Наші вироби сертифіковані, відповідають всім гігієнічним нормам і підходять для використання у наших кліматичних умовах. Металопластикові конструкції нашого виробництва мають високі показники тепло- та шумоізоляції, екологічності та довговічності. У виробництві наших виробів ми застосовуємо якісну , надійну та багатофункціональну фурнітуру: Maco(Австрія), Aksor та Kale (Туреччина), яка відповідає європейським стандартам за міцністю та надійністю.

У виготовленні склопакетів застосовується скломарки М0 та М1 Лисичанського склозаводу та скло Pilkington (Польща). Ми пропонуємо вироби із ламінованого ПВХ профілю у різноманітній кольоровій гамі. Великий асортимент комплектуючих та аксесуарів: пластикові підвіконня, відливи, москитні сітки та інше.

Також ми надаємо професійні послуги заміру, доставки, монтажу, сервісного та гарантійного обслуговування.

Наше підприємство працює не тількти із індивідуальним замовником , але пропонує свої вироби дилерам, будівельним організаціям та бюджетним установам. Для таких замовників є спеціально розроблена система вигідних пропозицій та шкала знижок.

Металопластикові вироби ТОВ «Акант» нагородженні у номінації «100 кращих товарів України» та мають памятні грамоти та відзнаки.

У цій категорії немає товарів.