Кухні у стилі Кантрі

Кухня у стилі кантрі є теплою та привітною, разом із великою функціональністю надихає нас староукраїнським духом. Поєднання такого дизайну разом із сучасними зручностями дають нам кухню, яка відповідає сьогоднішнім стандартам, заохочуючи нас займатися приготуванням їжі як у старі добрі часи. Ці 4 речі потрібно врахувати при проектуванні справжньої кухні кантрі.

  

Стільниця
Однією із традиційних ознак кухні кантрі є стільниця з натурального дерева. Вона надає життєздатності усій кухні у поєднанні з нержавіючим сучасним приладдям. Керамічна плитка також є популярною поряд із природним каменем або мармуром. Вибір кольору, освітлення та натуральних матеріалів є особливо важливими при створенні дизайну кухні кантрі.

Шафи\тумби
Шафи та тумби повинні відображати достаток господарів усім своїм виглядом та матеріалом, з якого зроблені. Важливим компонентом фасадів шафок та тумб є природні дефекти дерева, які надають кухні кантрі затишку та креативності. В той самий час ця особливість не є доречною в кухнях у стилі модерн або класика. Традиційним також є використання дерев'яних ришіток у вітринах. Текстура та відтінок кухні буде залежати від самої деревини та способу її обробки, яку ви оберете.

  

Фурнітура та аксесуари
Обираючи кухню в стилі кантрі потрібно забезпечити її довготривалу функціональність, використовуючи якісну фурнітуру та аксесуари. Зокрема, мова йде про кріплення, петлі та висувні системи. Недоречним буде використання сучасних підйомних механізмів та карго, які є більш близькими для кухні у стилі модерн. Ручки повинні відповідати як стилю, так і відтінку кухні.

Невід'ємним додатком є обідній стіл та стільці, які також повинні відповідати традиційному староукраїнському стилі. Дані вироби виконуються також з натурального дерева, важливо, щоб технологія та матеріал відповідали фасадам шафок та тумб. Це додасть відчуття затишку та завершеності кухні кантрі.

 

 

 

У цій категорії немає товарів.