Стаття "Акант" для журналу Just One

     Підприємство "Акант" уже понад 20 років створює затишну атмосферу задля своїх клієнтів шляхом організації закінченого циклу виробництва корпусних меблів. Завдяки високій кваліфікації працівників, якісному професійному обладнанню та відданості справі компанії вдалося добитися успіху. Компанія "Акант" від початку заснування (з 1994 року) поставила перед собою непросту мету - досягти максимуму свободи, мистецтва та простору, використовуючи передові технології, сучасне обладнання, найновіші матеріали, якісну фурнітуру та широкий асортимент аксесуарів. Правильно розставлені пріоритети у процесі роботи надають можливість індивідуально підходити до виготовлення продукції, враховувати усі побажання клієнтів, створювати якісні, надійні, практичні та красиві вироби за доступними цінами.

     Задля втілення в інтер'єрі Ваших найсміливіших дизайнерський рішень компанія пропонує виготовлення меблів за індивідуальним замовленням. Ми приємно здивуємо Вас великим вибором корпусних меблів для дому (спалень, віталень, передпокою, кухонь, ванних кімнат), меблів для офісних та торгових приміщень. Класичний стиль, кантрі, хай-тек, модерн - обирайте те, що найбільше до вподоби!

     Дизайнери компанії "Акант" пропонують вражаючий спектр оформлення інтер'єру. Для виробництва меблів використовуються матеріали різної цінової категорії, такі як ДСП, МДФ, постформінг та натуральна деревина. Унікальні елітні меблі виготовляються з деревини дуба та комплектуються фурнітурою відомого німецького бренда "Hafele". Великий вибір кольорів, декорів та фурнітури дозволяє реалізувати будь-які побажання клієнтів.

     Сучасна досконала кухня передбачає багатофункціональність і забезпечення найновішими елементами, що сприяють ефективному її використанню. Велика кількість систем організації, аксесуарів і допоміжних пристроїв - усе це покликано полегшити Ваші домашні клопоти. При виборі меблів для спалень дизайнери рекомендують зосередитися на стриманих кольорах, а при роботі над інтер'єром гостьових кімнат - задуматися над єдністю форми та змісту. Офісні кабінети сьогодні виглядають вкрай по-різному, демонструючи як мінімалізм інтер'єру, так і розкіш.

     При відтворенні усіх стилістичних деталей дизайну нерідко виникають труднощі, адже самотужки важко поєднати елементи інтер'єру. Аби уникнути таких проблем, необхідно купувати матеріали у досвідченого виробника, тоді Ви неодмінно отримаєте якість, інноваційність і надійне гарантійне обслуговування.